Vietnamský zelený čaj

Tradiční vietnamský zelený čaj plný energie, čaj Che Thai Nguyen

Máte rádi všechny možné druhy kvalitních zelených čajů? Pak vyzkoušejte delikátní čaj Che Thai Nguyen. Ten je jedním z tradičních vietnamských zelených čajů, který právě ve Vietnamu najdete na každém rohu. S jistotou lze říci, že jedná o druh čaje, na kterém si pochutná nejeden milovník tohoto nápoje. O jeho kvalitě svědčí také to, že byl v roce 1994 vyhlášen v jedné z nejmenovaných anket jako čaj roku.

Typický zelený čaj, jehož chuť si zamilujete

Tento vietnamský zelený čaj pochází ze známé čajové oblasti ve Vietnamu, z oblasti Thai Nguyen. Jedná se o tradiční zelený čaj, který se, pokud je správně připraven, může pyšnit příjemně natrpklou chutí a jemnou, nasládlou travnatostí. Dalším, co je pro tento čaj typické, je jeho svěžest. Jeho další výhodou a důvodem, proč si ho zamilujete, je pak fakt, že obsahuje poměrně velké množství vitamínu C. To je způsobeno tím, že je pěstován především v sopečných oblastech.

Čaj pro každého, kdo potřebuje doplnit energii

Che Thai Nguyen, jehož chuť vám může připomínat chuť tradičních čínských čajů, může pít bez omezení prakticky kdokoliv. Navíc se hodí také pro několikanásobné zalití. Je vhodný především ve chvílích, kdy potřebujete doplnit energii. Uvítáte jej například po náročném dni. Obecně lze říci, že se spíše hodí pro toho, kdo má již s pitím čajů nějaké zkušenosti. V opačném případě by vás totiž mohla odradit jeho, pro někoho až přílišná hořkost či trpkost.

Che Thai Nguyen si užijete za každé situace

Pokud váháte, zda je Che Thai Nguyen tím pravým čajovým nápojem pro vás, pak ho minimálně alespoň vyzkoušejte. I když se jedná o silný vietnamský čaj, který je mnohdy velmi trpký, jistě budete mile překvapeni jeho ovocnou a travnatou chutí a užijete si jej i ve dnech, kdy potřebujete získat energii.

Napsat komentář